Vyberte možnost Stránka

RESTAURACE, PENSION A SVATBY JSOU DO ODVOLÁNÍ MIMO PROVOZ.

Potřebujete více informací nebo byste nám potřebovali položit pár otázek? Rádi Vám vše zodpovíme nebo se s vámi domluvíme na prohlídce areálu.

Kontakt: svatbykalvarie@gmail.com, +420 771 157 393

Kalvárie – toto jedinečné místo se nachází pouhých tři sta metrů od našeho penzionu. Rádi vám zde přichystáme svatební obřad podle vašich snů.

Samozřejmě, že vrcholem celého dne je svatební slib. (V našem případě i co do výškových metrů) Ale když už všichni ti svatebčané vážili cestu, jistě nepohrdnou výbornou svatební hostinou a dobrou muzikou .V naší svatební stodole pro ně nachystáme cokoliv si budete přát. Travnaté prostranství před ní je samozřejmě také možné uzpůsobit tak, aby se za pěkného počasí mohla slavnost odehrávat venku.

Vaše svatba je váš velký den. To ale neznamená, že by to měla být vaše velká starost. Zařídíme pro vás hudební program, květiny, výzdobu, fotografa, kameramana… cokoliv si budete přát. 

Naší vášní je jídlo a dovedeme ho připravit na všechny způsoby. Upřednostňujeme ale kvalitní produkty a suroviny od místních pěstitelů. Jsme ve spojení s dodavateli sýrů, uzenin, zvěřiny, zeleniny, pečiva, zákusků, piva, vína i moštu. Co z těchto lahůdek vznikne, necháváme čistě na přání nevěsty a ženicha.

Slavit se musí. Ale spát se nakonec musí taky. Až vy a vaši blízcí budete unavení, můžete se přemístit pod střechu našeho útulného penzionu. Druhý den ráno na vás kromě krásného života ve dvou bude čekat něco také moc důležitého – čerstvá snídaně.

Co stojí na pevných základech, přetrvá. I roky poté se v kterémkoliv čase můžete do našeho penzionu Pod Kalvárií vrátit a svůj svatební slib si připomenout.

svatbykalvarie@gmail.com, +420 771 157 393