Ano. Svatbu je možné u nás uspořádat.

Pokud si nevíte s čímkoli rady, zavolejte nám. Rádi Vás provedeme celým prostorem a pomůžeme s organizací.

Váš svatební den by mohl začít zde, na Kalvárii. Místo je pro svatební obřad jako stvořené. Lehce sem dojdou i babičky a dědečci. Kalvárie je od pensionu vzdálená asi 300 metrů. Dech-beroucí výhled bude zážitek pro Vás i všechny svatebčany. Oddat Vás zde mohou jak faráři, tak i jiné pověřené osoby.

Po obřadu, gratulacích a hektolitrech slz maminek a tatínků se můžete přesunout do naší svatební stodoly, kde už na vás bude čekat pohoštění. Stodola pojme mnoho lidí a když nebude počasí zrovna přát, poskytne Vám místo, kde můžete hezky v suchu pokračovat. Pokud bude hezky může Vaše oslava probíhat i na travnaté ploše před stodolou. Výhodou je dostatečná vzdálenost od sousedních domů. Před stodolou jsou ještě dvě opuštěná stavení, které tvoří uzavřený prostor. Ten poskytuje dostatek místa na svatební hry, parkování, stanování, tancování…to už bude na vás.

Budeme rádi pokud si vezmete na starosti výzdobu Vašeho svatebního dne. Ale jídlo a pití nechte na nás. O všechno se postaráme. Profesionální catering je totiž naše vášeň. Ať už budete chtít svatební polévku a svíčkovou se šesti nebo opéct celé prase – vše umíme. K tomu výborné pivo z Litoměřic, víno z Roudnice, domácí slanina, domácí koláče. Prostě samé dobroty. A věřte, že to celé nemusí stát majlant. Na zakázku Vám upečeme svatební dort, na který budou všichni vzpomínat, ale příchuť a vzhled si můžete vybrat sami.

A až budete mít vy i Vaši blízcí dost, můžete složit hlavu u nás v pensionu. My mezitím vše uklidíme a ráno vám nachystáme k snídani čerstvě namletou kávu, černý čaj, míchaná vejce s toustem, marmeládu, jogurt… Prostě vy se teď už starejte o Vaši polovičku a zbytek nechte na nás.

Kdykoliv si pak budete chtít zavzpomínat na Váš velký den, můžete se k nám do pensionu vracet a trávit zde Vaše dovolené…