Vyberte možnost Stránka

RESTAURACE, PENSION A SVATBY JSOU DO ODVOLÁNÍ MIMO PROVOZ.

Kromě pensionu provozujeme pro turisty také restauraci. V sezoně máme otevřeno každý den, mimo sezónu jen o víkendech a státních svátcích. Věnujeme se převážně české kuchyni. Mezi naše speciality patří zejména dozlatova pečená kachnička se zelím, pečené koleno, sezónní polévky nebo koláče, které pro vás sami připravujeme. V naší kuchyni se snažíme mít maximum produktů lokálního původu. A když už ne lokálního, tak alespoň z České republiky.
V nabídce tvrdého alkoholu místo irských whisky a karibských rumů naleznete kvalitní pálenky z Českého středohoří. Místo z koncentrátu vyrobených džusů nabízíme čerstvý domácí BIO mošt. Ani mezi našimi limonádami nenajdete „světové“ značky. Rádi Vám namícháme domácí bezinkovou limonádu nebo otevřeme skleněnou láhev legendární třebíčské ZONky. Uzeniny i veškeré maso si necháváme vozit ze špičkového řeznictví Varnsdorf.
Jsme také specialisté na firemní rauty, rodinné oslavy a samozřejmě i svatby. Ceny držíme při zemi jak jen to jde, ale nikdy na úkor kvality.